2018 FIFA World Cup Russia™
14 June - 15 July

14 June - 15 July

តារាងគូប្រគួត & លទ្ធផល

ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ 14 មិថុនា
ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ 14 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម A
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Russia
  5 - 0  
Saudi Arabia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 15 មិថុនា
ថ្ងៃសុក្រ 15 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម A
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Egypt
  0 - 1  
Uruguay
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 15 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម B
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Morocco
  0 - 1  
IR Iran
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 16 មិថុនា
ថ្ងៃសៅរ៍ 16 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម B
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Portugal
  3 - 3  
Spain
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 16 មិថុនា - 05:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម C
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
France
  2 - 1  
Australia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 16 មិថុនា - 08:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម D
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Argentina
  1 - 1  
Iceland
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 16 មិថុនា - 11:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម C
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Peru
  0 - 1  
Denmark
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 17 មិថុនា
ថ្ងៃអាទិត្យ 17 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម D
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Croatia
  2 - 0  
Nigeria
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 17 មិថុនា - 07:15 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម E
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Costa Rica
  0 - 1  
Serbia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 17 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម F
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Germany
  0 - 1  
Mexico
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 18 មិថុនា
ថ្ងៃចន្ទ 18 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម E
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Brazil
  1 - 1  
Switzerland
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 18 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម F
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Sweden
  1 - 0  
Korea Republic
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 18 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម G
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Belgium
  3 - 0  
Panama
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 19 មិថុនា
ថ្ងៃអង្គារ៍ 19 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម G
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Tunisia
  1 - 2  
England
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 19 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម H
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Colombia
  1 - 2  
Japan
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 19 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម H
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Poland
  1 - 2  
Senegal
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 20 មិថុនា
ថ្ងៃពុធ 20 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម A
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Russia
  3 - 1  
Egypt
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 20 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម B
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Portugal
  1 - 0  
Morocco
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 20 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម A
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Uruguay
  1 - 0  
Saudi Arabia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ 21 មិថុនា
ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ 21 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម B
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
IR Iran
  0 - 1  
Spain
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ 21 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម C
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Denmark
  1 - 1  
Australia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ 21 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម C
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
France
  1 - 0  
Peru
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 22 មិថុនា
ថ្ងៃសុក្រ 22 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម D
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Argentina
  0 - 3  
Croatia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 22 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម E
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Brazil
  2 - 0  
Costa Rica
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 22 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម D
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Nigeria
  2 - 0  
Iceland
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 23 មិថុនា
ថ្ងៃសៅរ៍ 23 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម E
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Serbia
  1 - 2  
Switzerland
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 23 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម G
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Belgium
  5 - 2  
Tunisia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 23 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម F
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Korea Republic
  1 - 2  
Mexico
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 24 មិថុនា
ថ្ងៃអាទិត្យ 24 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម F
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Germany
  2 - 1  
Sweden
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 24 មិថុនា - 07:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម G
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
England
  6 - 1  
Panama
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 24 មិថុនា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម H
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Japan
  2 - 2  
Senegal
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 25 មិថុនា
ថ្ងៃចន្ទ 25 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម H
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Poland
  0 - 3  
Colombia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 25 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម A
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Uruguay
  3 - 0  
Russia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 25 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម A
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Saudi Arabia
  2 - 1  
Egypt
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 26 មិថុនា
ថ្ងៃអង្គារ៍ 26 មិថុនា - 01:15 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម B
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Spain
  2 - 2  
Morocco
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 26 មិថុនា - 01:15 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម B
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
IR Iran
  1 - 1  
Portugal
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 26 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម C
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Denmark
  0 - 0  
France
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 26 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម C
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Australia
  0 - 2  
Peru
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 27 មិថុនា
ថ្ងៃពុធ 27 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម D
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Iceland
  1 - 2  
Croatia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 27 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម D
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Nigeria
  1 - 2  
Argentina
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 27 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម F
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Mexico
  0 - 3  
Sweden
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃពុធ 27 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម F
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Korea Republic
  2 - 0  
Germany
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ព្រហស្បតិ៍ 28 មិថុនា
ព្រហស្បតិ៍ 28 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម E
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Serbia
  0 - 2  
Brazil
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ព្រហស្បតិ៍ 28 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម E
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Switzerland
  2 - 2  
Costa Rica
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ព្រហស្បតិ៍ 28 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម H
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Senegal
  0 - 1  
Colombia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ព្រហស្បតិ៍ 28 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម H
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Japan
  0 - 1  
Poland
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 29 មិថុនា
ថ្ងៃសុក្រ 29 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម G
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
England
  0 - 1  
Belgium
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសុក្រ 29 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
ក្រុម G
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Panama
  1 - 2  
Tunisia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
Round of 16
ថ្ងៃសៅរ៍ 30 មិថុនា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Uruguay
  2 - 1  
Portugal
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃសៅរ៍ 30 មិថុនា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
France
  4 - 3  
Argentina
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 01 កក្កដា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Spain
  3 - 4  
Russia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអាទិត្យ 01 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Croatia
  3 - 2  
Denmark
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 02 កក្កដា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Brazil
  2 - 0  
Mexico
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃចន្ទ 02 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Belgium
  3 - 2  
Japan
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ទស្សនាហាយឡាយ
ថ្ងៃអង្គារ៍ 03 កក្កដា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Sweden
  1 - 0  
Switzerland
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ថ្ងៃអង្គារ៍ 03 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Colombia
  3 - 4  
England
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Quarter-finals
ថ្ងៃសុក្រ 06 កក្កដា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Uruguay
  0 - 2  
France
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ថ្ងៃសុក្រ 06 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Brazil
  1 - 2  
Belgium
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ថ្ងៃសៅរ៍ 07 កក្កដា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Sweden
  0 - 2  
England
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ថ្ងៃសៅរ៍ 07 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Russia
  5 - 6  
Croatia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Semi-finals
ថ្ងៃអង្គារ៍ 10 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
France
  1 - 0  
Belgium
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
ថ្ងៃពុធ 11 កក្កដា - 01:00 AM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Croatia
  2 - 1  
England
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Play-off for third place
ថ្ងៃសៅរ៍ 14 កក្កដា - 09:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
Belgium
  2 - 0  
England
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Final
ថ្ងៃអាទិត្យ 15 កក្កដា - 10:00 PM ម៉ោងនៅកម្ពុជា
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :
Full-time
RUS
France
  4 - 2  
Croatia
  • ប៉ុស្តិ៍ផ្សាយ :